O nás

Provádíme komplexní servis a opravy osobních a dodávkových automobilů. Naše služby jsou zaměřeny na diagnostiku motorů, zejména dieselových, ke které využíváme osvědčené originální přístroje a přípravky  renomovaných značek Dále se zaměřujeme na opravy jednotlivých agregátů, jako jsou motory, spojky a další částí pohonu, brzdy, nápravy, řízení atd. Provádíme výměny olejů, filtrů včetně nastavování servisních intervalů, servis, opravy a plnění klimatizačních soustav, opravíme výfukové potrubí i elektroinstalci. Váš osobní automobil nebo dodávku připravíme na měření emisí a technickou prohlídku (STK), kterou samozřejmě i s Vaším vozidlem úspěšně absolvujeme. V našem autoservisu můžete na objednávku a za výhodné ceny zakoupit náhradní díly, běžné autopříslušenství a autodoplňky.

Jsme prodejcem a autorizovaným montážním servisem pro tažná zařízení značek Bosal a Brink, které na objednávku namontujeme včetně elektroinstalace na vaše vozidlo a vydáme příslušný certifikát pro jeho zapsání do Technického průkazu (TP) vozidla.

Naší prioritou je spokojený zákazník, proto nabízíme kvalitní služby a profesionalitu v oboru. V našem autoservisu Vám nabízíme všechny služby k zajištění bezpečného a komfortního provozu vašeho automobilu. Pokud se vám na Vašem vozidle nebude zdát něco v pořádku, neváhejte a přijeďte třeba jen na konzultaci, často se stává že banální závada rychle přeroste ve vážný problém.